wielkanoc 2020

Z okazji Wielkanocy życzę zdrowych, spokojnych, radosnych i spędzonych w gronie najbliższych świąt. Niech Zmartwychwstały błogosławi wszystkim, napełnia nadzieją, wiarą i miłością oraz dodaje nam sił i podnosi na duchu.

Mariusz Kołakowski
dyrektor szkoły

office365Z przyjemnością informuję, że został uruchomiony dostęp do Office 365 Eduacation dla nauczycieli i uczniów naszej szkoły. Wystarczy pobrać login i hasło pierwszego logowania z dziennika Uonet+, zalogować się do platformy Office 365 za pośrednictwem strony https://office365.com i cieszyć się z dostępu do aplikacji Office 365 w tym aplikacji Teams do zespołowej pracy zdalnej.

Mariusz Kołakowski
dyrektor szkoły

Ministerstwo Edukacji Narodowej opracowało "PORADNIK KSZTAŁCENIA NA ODLEGŁOŚĆ". Zachęcamy do zapoznania się z nim <<DO POBRANIA TUTAJ>>

Zgodnie z Rozporządzenieim Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związaku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 przedstawiamy zasady nauczania na odległość w Publicznej Szkole Podstawowej im. Maratończyków Polskich w Miłoszycach.

W związku z epidemią koronowirusa informuję, że do odwołania obowiązuje zakaz wstępu na teren szkoły dla osób niebędących jej pracownikami. Zakaz dotyczy również terenów przyszkolnych - placu zabaw i obiektów sportowych.

Mariusz Kołakowski
dyrektor szkoły

Drogi Uczniu!

Witaj w zupełnie nowych okolicznościach, które na nas spadły w postaci epidemii koronawirusa. Cały świat zmaga się z tą sytuacją, a i przed nami, społecznością PSP w Miłoszycach, też nowe wyzwania. Stoją one przed Tobą i Twoimi kolegami, nami nauczycielami, ale też i Twoimi Rodzicami lub Opiekunami. Razem na pewno damy radę! My, nauczyciele, będziemy uczyć Cię i pomagać Ci na odległość. Ty zdobywać będziesz wiedzę i nowe umiejętności w domu.  Aby było nam wszystkim łatwiej, przedstawiamy Ci miniporadnik, który ułatwi Ci uczenie się poza szkołą.

Wydarzenia

Brak wydarzeń

Programy i projekty

cybernauci

program rozowju czytelnictwa

program dla szkol

Gościmy

Odwiedza nas 236 gości oraz 0 użytkowników.

E-dziennik

baner vulcan 1baner vulcan 2

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com